Znajdź swój

rozmiar

ARIES - Pończochy uciskowe

Strona główna > Wyszukaj produkt > Wszystkie produkty ARIES > ARIES - Pończochy uciskowe

Pończochy przeciwżylakowe Aries to doskonałe połączenie wysokiej jakości z przystępną ceną. Wśród wielu modeli znajdziesz tutaj delikatne, profilaktyczne pończochy do codziennego noszenia oraz produkty o 1, 2 i 3 klasie kompresji.

Profilaktyczne pończochy uciskowe Aries Avicenum 70

Seria Aries Avicenum 70 to typowe pończochy profilaktyczne, dostępne w kilku modnych kolorach. Podkolanówki te rekomendowane są osobom, które są zagrożone chorobą żylną i spędzają długie godziny w pozycji stojącej lub siedzącej. 

Aries – pończochy uciskowe Anti-Trombo

Pończochy uciskowe Aries Anti Trombo to profilaktyczne pończochy przeciwzakrzepowe, które idealnie sprawdzą się przed, w trakcie i po operacji. Są one przeznaczone głównie dla pacjentów leżących i mają na celu zmniejszyć ryzyko wystąpienia zakrzepów. Pończochy te nie zawierają szkodliwych substancji i mogą być bez problemu stosowany w bezpośrednim kontakcie ze skórą. 

Aries – pończochy uciskowe Avicenum 140 

Pończochy uciskowe 1 stopnia Aries Avicenum 140 przeznaczone są do codziennego noszenia. W tej serii znajdziesz wyjątkowo cienkie i elastyczne pończochy dla kobiet, które pomogą pozbyć się pierwszych objawów dolegliwości żylnych - przeciwdziałają zmęczeniu i opuchliźnie nóg. Pończochy te są wzbogacone jonami srebra, które zapobiegają namnażaniu się bakterii i chronią przed powstawaniem nieprzyjemnych zapachów. 

Aries – pończochy uciskowe Avicenum 360 

Pończochy uciskowe 2 stopnia Aries Avicenum 360 to produkty medyczne drugiej klasy kompresji, charakteryzujące się dużą elastycznością i komfortem noszenia. Przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Made with pride by Expansio